Class Taksim ile ;
Ayrıcalığın
Farkını
Yaşa.

Dünyanın en güzle şehri olan İstanbul’da rüya gibi bir zaman geçirmek istediğinizde bunun için sizlere evinizin konforunu ve çok daha fazlasını sunmaktayız. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli noktalar arasında işimizi severek yaptığımız ve bütün misafirlerimizin maksimum memnuniyetini sağlıyor olduğumuzdur. İstanbul’un orta yerinde Taksimde olan binamız sizleri ağırlamak için özel süit odaları ile yer almaktadır. Merkezi bir konumda olması ile ulaşım sorunu yaşanmasını da önlemekteyiz. Hayatın dur durak bilmediği bir yerde konaklıyor olmakla istediğiniz an dışarı çıkarak şehrin keyfini çıkartabilirsiniz.

classtaksim1
classtaksim2
classtaksim3

Dürüstlüğün önemini bilmekte ve sizler için şık mobilyalar ile dekore ettiğimiz süitlerin gerçek resimlerini sitemizde bulundurmaktayız. Gelmeden önce rezervasyon yaparken kalacağınız odayı inceleyebilir ve alacağınız hizmet hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Class Suites Taxim olarak bizleri tercih etmeniz halinde şık ve sizin rahat edeceğiniz şekilde dekora edilmiş odalarımızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlamaktayız.  Bir otelde konaklama yapmanız halinde kişi başı ücret ödemeniz gerekeceği için ailecek ya da arkadaşlarınız ile çıkacağınız tatiller büyük maliyetlere neden olmaktadır. Süit odalarımızı tercih etmeniz halinde ise gezinizin konaklama maliyeti uygun olmaktadır. Misafirlerimizin tekrar tekrar ücret ödemesine gerek bırakmamakta binamız içinde olan bütün hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanmanızı sağlamaktayız.

Dünyanın en büyük ve en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’da güvenlik sorunu olmadan konaklamanız için bütün önlemleri almış bulunmaktayız. Kurmuş olduğumuz güvenlik sistemi ve personelimiz ile binamızda olduğunuz süre içinde güvenlik endişesi yaşamanıza gerek yoktur. Aynı şekilde kapalı otoparkımızda araçlarınızda güvenli olarak kalmaktadır. Merkezi bir noktada bulunuyor olmamız ile ulaşım sorunu yaşamaz ve toplu taşıma araçlarını kullanmak isterseniz bunu da kısa bir yürüyüşün ardından yapabilirsiniz.

Bütçenize uygun fiyatlar bulmanın yanında konforlu süitler arasından kaç kişi konaklayacağınıza bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Bizi aramanız halinde bu konuda personelimiz de sizlere hangi süitin uygun olacağı konusunda karar vermenizde yardımcı olacaklardır. İstanbul’un kalbinde teraslı ve balkonlu süitlerde konakladığınızda şehri izleyebilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Evinizin rahatını bulmanız için süitlerde yatak odaları dışında salon bulunmaktadır. Televizyon, uydu alıcısı, bulaşık makinesi, mikro dalga fırın gibi eşyalar bulunmakta banyolarda kuvet bulunmaktadır.

Class Suties Taxim olarak dünyanın pek çok ülkesinde vermekte olduğumuz kaliteli hizmeti bulmanızı sağlamaktayız. Türkiye’de 2000 yılından bu yana hizmet vermekte ve geçen süre içinde de bütün müşterilerimizin memnun ayrıldığını belirtmekten mutluluk duymaktayız. Aile sıcaklığı bulmanızı güler yüzlü personelimiz ile sağlamaktayız. Günün her saatinde isteklerinizin yerine gelmesi için çalışmaktayız. İstanbul gezinizi unutulmaz yapmak istediğinizde konaklama için yapacağınız ideal seçim olmayı tecrübemiz ve işimize duyduğumuz saygı ile başarmaktayız.

İstanbul'un güzelliğini yaşa

stanbul dünyanın gerçek başkentidir. …

Booking ile erken rezervasyon yap!

Erken rezervasyon yaparak işini daha kolaylatın!