Deluxe Oda

İstanbul’a yapacağınız ziyaretler sırasında evinizin konforunu bularak konaklamak istediğinizde sizlere deluxe oda tavsiye etmekteyiz. Bu deluxe odalarımızda aileniz ile birlikte konaklayabilir ve evininizin konforunu bulmanın yanında güler yüzlü personelimizin üstün kalitede hizmeti ile kendinizi özel hissedebilirsiniz. Dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’da ulaşım sorunu yaşamadan zamanınızı ekonomik olarak değerlendirmeniziz sağlamaktayız. Taksim meydanına sadece 200 metre mesafede olan binamız ile İstanbul’un kalbinde konaklama imkanı bulmanızı sağlamaktayız.

Odalarımız sizin ve ailenizin rahat etmesi için gerekli olan tüm mobilyalar ile dekore edilmiştir.  Odada ayrıca tv, uydu alıcısı, wifi, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi de bulunmaktadır. Balkonu bulunan odalarımızda İstanbul manzarasını keyifle izlemeniz mümkün olmaktadır.

 

Neden Deluxe Oda ?

İstanbul gezinizin unutulmaz olmasını istediğinizde bunun için konaklayacağınız oteli seçerken çok dikkatli olmalısınız. Class Suite Taxim olarak sizlere istediğiniz konforu sunmaktayız. Oda seçimi yapmadan önce sitemizden odalarımızı inceleyebilir ve yararlanacağınız hizmetlerin neler olduğunu görebilirsiniz. Sizlere deluxe oda ile konforlu bir konaklama sunmaktayız.  Aracınızı almadan İstanbul’un en güzel noktalarına yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Odalarımızdaki bazı özellikler.

Kasa

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.

Ücretsiz Wi-fi

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.

Kablolu Tv

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.