Aike Suit Oda 1+1

İstanbul’a yapacağınız ziyarette aileniz ile birlikte olacaksanız bunun için aile süit 1+1 olarak uygun bir seçim olacaktır. Tek çocuklu aileler için aile süitimiz ideal olarak hizmet vermektedir. Bir yatak odası ve diğer odasında bir çekyat bulunması ile çocuğunuzla daha ekonomik bir fiyat ile konaklama yapmak istediğinizde aile süitlerimizi tercih edebilirsiniz. Suitte teras, banyo, küvet, düz ekran tv, uydu alıcısı, mutfağında bulaşık makinesi, mikro dalga fırını da bulunmaktadır.

Taksim meydanına çok yakın bir lokasyonda olması ile ulaşım sorunu yaşamadan konaklamanız mümkün olmaktadır. Konforlu bir konaklama isteyen kişilerin aile süitlerinde rahat etmesini sağlamaktayız. Ayrıca kapalı yüzme havuzu ve fitness ile de keyifli zamanlar geçirmeniz mümkün olmaktadır.

Neden Aile Suit 1+1 Odası ?

Aile süitinde konforlu bir konaklama için bütün ayrıntının düşünülmüş olmasının yanında ayrıca güler yüzlü personelimiz aile sıcaklığı bulmanızı sağlayacaktır. Metro ve otobüs duraklarına yakınlığı ile de toplu taşıma araçlarını da kolayca kullanabilirsiniz.  Alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de keyifli zamanlar geçirmek için aile suit 1+1 uzaklaşmanıza gerek kalmamaktadır. Ulaşım sorunu yaşamadan ekonomik olarak konaklama imkanı bulmak istediğinizde Class Suite Taxim olarak hizmet veren bizleri tercih edebilirsiniz. 2000 yılından bu yana binlerce misafirimize keyifli ve konforlu konaklama imkanı sunduk. Onların tekrar İstanbul’a geldiklerinde tekrar bizi tercih etmelerinden mutlu olmaktayız.

Odalarımızdaki bazı özellikler.

Kasa

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.

Ücretsiz Wi-fi

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.

Kablolu Tv

Waltz, bad nymph, for quick jigs vex! Fox nymphs grab quick-jived waltz.